ЖАРА FIGHT SHOW: Dawid Mirkowski vs Artem Levin już 30 maja w Rosji

Dawid Mirkowski, aktualny #1 naszego ranking w wadze do 77 kg, już 30 maja wystąpi na gali w Moskwie gdzie zmierzy się z byłym mistrzem Glory Artemem Levinem.

Artem Levin w ostatnim nie walczy często. 20 kwietnia tego roku na gali CB Kickboxingu pokonał Igora Bugaenko, a wcześniejszy pojedynek stoczył w październiku 2016 roku na Friendship Cup, gdzie pokonał Aliego El Ameriego. W lutym tego samego roku Levin stracił pas mistrzowski Glory na rzecz Simona Marcusa przegrywając walkę przez dyskwalifikację. Tytuł mistrzowski zdobył pokonując Joe Shillinga na gali Glory 17 w Los Angeles. Był to finał ośmioosobowego turnieju w wadze do 85 kg. Artem Levin w całej swojej karierze stoczył 101 pojedynków wygrywając 91 z nich.

Dawid Mirkowski przed walką z Levinem wystąpi na gali DSF Kickboxing Challenge 15 w Warszawie. Więcej o tej gali przeczytacie tuDawid Mirkowski po porażce jaką odniósł z rak Ruty w grudniu ubiegłego roku stoczył trzy walki, z których dwie wygrał. Ostatni pojedynek Mirkowskiego z Enriko Rogge odbył się w kwietniu w Niemczech. Nagranie walki znajdziecie tu. Reprezentant Garudy Warszawa od stycznia 2016 roku stoczył 11 zawodowych pojedynków, z których przegrał tylko trzy.

W walce wieczoru gali ЖАРА Fight Show wystąpi Zabit Samedov, który zmierzy się z Freddym Kemayo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*