1. rok portalu Madfight24 – podsumowanie

24 października 2014 roku powstała strona Madfight24.com. Powstała z potrzeby promocji sportów, które kochamy, a które są ta często pomijane w głównym nurcie informacyjnym. W swoich działaniach chcemy dawać naszym czytelnikom i widzom maksimum treści w możliwie najlepszej formie.

Przez kolejne miesiące wcielaliśmy w życie nasze pomysły. Część się przyjęła, część nie ale nie rezygnujemy z wymyślania następnych. Powstała seria Sport, Patriotyzm, Pasja, którą niedługo będziemy kontynuować. Michał Denkiewicz (aka hlpro.pl) stworzył też w tym czasie kilka rewelacyjnych materiałów promocyjnych z naszych wyjazdów.

10682218_1580183968887400_7017989748772191343_o

Właśnie wyjazdy zagraniczne na gale King of Kings, ale też na inne wydarzenia w Polsce, pozwalają nam dostarczać Wam jak najwięcej materiałów “z pierwszego rzędu”, z pod samego ringu. Nie chcemy być tylko portalem, internetowym bytem, z którym można komunikować się wyłącznie drogą e-mailową. Chcemy znać zawodników i trenerów, zbijać im piątki po sukcesach, klepać po plecach po porażkach i rozmawiać o planach. I to nam się udaje.

11150668_1603284266577370_2733236100656719643_n

Wspomniałem o kilku niezrealizowanych pomysłach. Na pewno największym rozczarowaniem okazała się szumnie zapowiadana baza danych o zawodnikach. Projekt nie umarł, ale wymaga znacznie więcej czasu i pracy niż jesteśmy mu w stanie teraz poświęcić. Mamy nadzieję, że uda nam się rozwiązać wszystkie problemy techniczne z nim związane i w przyszłości będziemy mogli oddać w Wasze ręce sprawną “Wikipedię kickbokserów”.

fot. www.bokser.org
fot. www.bokser.org

Udało się natomiast poszerzyć redakcję. W przeddzień pierwszych urodzin portalu Madfight24 dołącza do nas Łukasz Kuc, który zajmie się tematyką bokserską. Od czasu do czasu zdarzało nam się popełniać artykuły na temat boksu, ale do wiedzy i kompetencji Łukasza nam jeszcze dużo brakuje. Nie zmieniamy profilu portalu. Nadal skupiamy się na kickboxingu, ale wiemy że wielu naszych czytelników tak samo mocno interesuje się klasycznym pięściarstwem. Stąd pomysł, że warto przybliżać te najważniejsze wydarzenia, głównie dotyczące zawodników z Polski. Nowego kolegę przedstawimy dokładniej przy okazji jego pierwszej publikacji. Witamy na pokładzie!’

konkurs

Aby uczcić ten ważny dla nas dzień przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich naszych czytelników. Wspólnie z Red Is Bad chcielibyśmy obdarować kogoś fantastycznym rashguardem z sylwetką słowiańskiego boga wojny. Konkurs toczy się na naszym fejsbukowym profilu. Madfight24.com na Facebooku.

Chcielibyśmy zliczyć te wszystkie gale i zawody, na których byliśmy. Te GB materiałów wideo z tychże wyjazdów. Godziny spędzone nad pisaniem artykułów i postprodukcją wideo… Zamiast tego możemy obiecać – TO DOPIERO POCZĄTEK.

Jesteśmy po to by promować ten piękny sport. Chcemy pomagać zawodnikom, klubom i trenerom. Jeśli macie jakiekolwiek informacje, newsy, przemyślenia lub zmartwienia dotyczące sportów walki – na dole strony są nasze dane kontaktowe. Piszcie na redakcja@vps358391.ovh.net jeśli uważacie, że jakaś informacja powinna być puszczona szerzej w eter. My o to zadbamy. 

Dziękujemy, że jesteście z nami. Zawodnikom dziękujemy, że walczą, dają nam powód do dumy. Kibicom dziękujemy za to, że wspierają ten piękny sport. Działaczom, trenerom i promotorom – że im się chce! A sobie – życzymy niegasnącego zapału i lekkości w tworzeniu.