27 Warszawska Granda na pięści i giry – już 12 listopada w Legia Fight Club

Międzyklubowe sparingi pod nazwą Warszawska Granda na pięści i giry, a dokładniej ich 27 edycja, odbędą się 12 listopada w warszawskim klubie LFC.

Organizator wydarzenia, będący jednocześnie trenerem w LFC, Karol Łada już od kilku lat zaprasza na salę Legia Fight Club zawodników nie tylko z Mazowsza ale z całej Polski do rywalizacji w ramach Grand. Wydarzenia te są sparingami, na których zawodnicy podzieleni na klasy (A, B oraz C) zgodnie z deklarowanym przez trenera stażem treningowym oraz ilością walk, mogą zdobywać doświadczenie tak potrzebne w rozwijaniu kariery.

To co odróżnia Grandy od imprez rangi Mistrzostw i Pucharów Polski to próg wejścia, który jest o wiele niższy. Zawodnicy nie muszą wykupować licencji przed zawodami. Nie muszą być także posiadaczami odpowiedniego dla rangi imprezy stopnia szkoleniowego, co również wiąże się z niemałymi kosztami. No i najważniejsze – z uwagi na zestawianie zawodników zgodnie z klasami niemal do zera spada ryzyko spotkania się w pierwszej rundzie np Pucharu Polski z doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem.

Wpisowe na Grandę kosztuje 30 zł. Dodatkowo płatne jest ubezpieczenie NNW. Jest to koszt 8 zł. Imprezy są sędziowane i zabezpieczane przez ratowników medycznych.

Grandy z założenia miały być małą lokalną imprezą dla warszawskich klubów, jednak bardzo szybko rozrosły się i już dziś patrząc na listę zgłoszeniową możemy zobaczyć zawodników z całej niemal Polski.

Szczegóły dotyczące najbliższej edycji znajdziecie na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*