9. gala Makowski Fighting Championship – 12 grudnia na żywo w FightBox HD

Już w sobotę 12 grudnia w Nowej Soli odbędzie się kolejna edycja imprezy organizowanej przez legendę kickboxingu, Tomka Makowskiego. Transmisja na żywo rozpocznie się w FightBox HD o godz. 20:00. W fightcardzie fani sportów walki znajdą pojedynki zawodników kickboxingu, muay thai i MMA.

Stawką w walce wieczoru będzie tytuł międzynarodowego mistrza Polski w formule World Kickboxing Network w kategorii do 72,5 kg. Obrońca tytułu Michał Szmajda zmierzy się ze Słowakiem Markiem Tarabusem. Z kolei Tomek Makowski, organizator i gwiazda MFC, powróci do ringu po porażce na poprzedniej gali cyklu – w czwartej rundzie znokautował go wtedy Federico Roma, odbierając tytuł mistrza świata federacji WKN. Tym razem naprzeciw Makowskiego stanie Tomas Cincik ze słowackiego Fire Gym. Z kolei Marcin Kret z Punchers Wrocław zawalczy z Ayoubem El Guennouni z cenionego Petres Gym.

Poniżej pełna karta walk:

-72,5 kg, walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w formule World Kickboxing Network: Michał Szmajda (Polska) vs. Marek Tarabus (Słowacja)

-60 kg, kickboxing: Tomasz Makowski (Polska) vs. Tomas Cincik (Słowacja)
-86 kg, kickboxing: Dawid Kasperski (Polska) vs. Joshua Karsters (Surinam)
-70 kg, kickboxing: Marcin Kret (Polska) vs. Ayoub El Guennouni (Holandia)
-62 kg, muay thai: Maciej Zembik (Polska) vs. Michal Stulrajter (Słowacja)
-80 kg, kickboxing: Sławomir Przypis (Polska) vs. Jozef Kolodziej (Słowacja)
-70 kg, MMA: Łukasz Rajewski (Polska) vs. Aleksander Zawadski (Białoruś)
Waga ciężka, Kickboxing : Marcin Bodnar (Polska) vs. Igar Kamkou (Białoruś)

Undercard:
-84 kg, MMA: Szymon Ziarko (Polska) vs. Łukasz Żywalewski (Polska)
-71 kg, Kickboxing: Adam Trzpioła (Polska) vs. Łukasz Trela (Polska)

Dziewiąta edycja Makowski Fighting Championship zapowiada się na kolejny emocjonujący show z niezapomnianymi pojedynkami. Fani sportów walki będą mogli śledzić na żywo przebieg walk na kanale FightBox HD od 20:00, a także online na platformie VoD FilmBox Live i w serwisie pay-per-view FightBoxLive.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*