Amatorska liga bokserska “Białe kołnierzyki” oraz K-1 liga Palestra & Pit bull West Coast Warszawa już 22 listopada

Zapraszamy wszystkich rekreacyjnie i amatorsko ćwiczących boks na naszą inicjatywę – 3 Amatorską Ligę Bokserską “Białe Kołnierzyki” oraz na 2 K-1 Ligę Palestra & Pit bull West Coast Warszawa

Impreza ma Wam przede wszystkim dać dobrą zabawę, cel treningowy oraz możliwość poznania innych ludzi zajmujących się tym sportem.

Potyczki (sparingi) będą miały charakter lekkiego kontaktu, gdyż głównym celem jest dobra zabawa i Wasze bezpieczeństwo.

Pierwsze spotkania będą z zasady kończyły się remisem, ale wszystkie walki będą sędziowane przez profesjonalnych sędziów bokserskich, oraz kickboxingu i niektóre walki bardziej doświadczonych zawodników będą normalnymi punktowanymi walkami rankingowymi.

Pary będą dobierane wiekiem, wagą oraz przede wszystkim poziomem trenujących.

Imprezy będą odbywały się cyklicznie, nie rzadziej niż co dwa miesiące oraz są skierowane do wszystkich trenujących rekreacyjnie i amatorsko w Warszawie i nie tylko.

Pamiętajcie, że nie każdy musi być mistrzem świata, ale każdy może trenować jakby miał kiedyś zostać mistrzem i każdy może spróbować swoich sił i poczuć się jak przyszły mistrz.

Już teraz porozmawiajcie z trenerami, kolegami i…. zacznijcie przygotowania!

Impreza odbędzie się w siedzibie klubu Palestra przy ul. Łopuszańskiej 38 w Warszawie.

Więcej szczegółów na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*