“…and still…” Joanna Jędrzejczyk broni pasa mistrzowskiego UFC na gali w Berlinie

Źródło: Jakub Madej / mymma.pl

Joanna Jędrzejczyk (10-0) odniosła dziesiąte zawodowe zwycięstwo, demolując Jessicę Penne (12-3) na dystansie trzech rund!

Obydwie zawodniczki zaczęły spokojnie to starcie. Penne szybko rzuciła się do klinczu, z którego szukała sprowadzenia walki do parteru, jednak Jędrzejczyk spokojnie tę próbę wybroniła i cały czas atakowała mocnymi uderzeniami. Po raz kolejny Jessica spróbowała zejścia do parteru, jednak Joanna dzielnie broniła tych prób i cały czas utrzymywała walkę w stójce. Penne robiła wszystko, aby sprowadzić Polkę do parteru, jednak Jędrzejczyk pozostawała nieugięta i ani razu nie dała się sprowadzić do parteru. W pewnym momencie mistrzyni wystrzeliła bardzo mocnym sierpem, który posłał Penne na matę. Polka nie zdołała jednak od razu zakończyć tego starcia przed czasem.

Już w pierwszych sekundach drugiej odsłony Jędrzejczyk zaatakowała bardzo mocną serią ciosów. Mistrzyni trafiła też mocnym frontkickiem, po którym zaczęła się naprawdę mocno rozkręcać i coraz luźniej atakować swoją rywalkę. Polka zaatakowała pod siatką nawet kombinacją ciosów, która przypominała tę kończącą walkę z Esparzą. Penne nie była w stanie znaleźć sposobu na naszą mistrzynię, która konsekwentnie obijała Amerykankę i z sekundy na sekundę była coraz bliższa zakończenia walki przed czasem.

W trzeciej rundzie zobaczyliśmy to, co w poprzednich, czyli całkowitą destrukcję Jessici Penne przez Joannę Jędrzejczyk. Amerykanka nie była w stanie znaleźć żadnego sposobu na Polkę, która bezlitośnie obijała Penne przez cały czas do czasu, kiedy sędzia przerwał starcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*