Arek Wrzosek vs Colin George na gali w Dubaju – już 3 listopada

Arek Wrzosek, który niedawno zdobył pas mistrzowski organizacji FEN pokonując bardzo efektownie Niko Falina, za dwa tygodnie wyjdzie po raz kolejny do ringu. Młody reprezentant Copacabany Warszawa już 3 listopada z Zjednoczonych Emiratach Arabskich zmierzy się z Colinem Georgem.

Colin George to zawodnik trenujący w holenderskim Mikes Gym. Mierzącego 207 cm Georga mogliśmy ostatnio oglądać na gali King of Kings w Mołdawii, gdzie w kwietniu w bardzo efektowny sposób pokonał lokalną gwiazdę Maxima Bolotova, a we wrześniu musiał uznać wyższość doświadczonego Tsotne Rogavy. Podopieczny Mikea Passaniera wystąpił w Polsce na gali KOK w Gdańsku gdzie przegrał z Tomaszem Szczepkowskim w półfinale turnieju w wadze ciężkiej.

Arek Wrzosek nie doznał porażki w sześciu ostatnich walkach. Ostatnią swoją przegraną z Niko Falinem z marca 2016 Wrzosek odpracował pokonując tego samego zawodnika przed czasem na gali FEN 19. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski organizacji. Była to czwarta walka Wrzoska w 2017 roku. W czerwcu na gali Granda PRO pokonał także przed czasem mocnego Kaia Duraka.

Co ciekawe Arek Wrzosek prawdopodobnie pierwszy raz w karierze będzie w ringu musiał mierzyć się z zawodnikiem dysponującym lepszym zasięgiem. Colin George mierzy aż 207 cm, a Wrzosek o 6 cm mniej.

Walka odbędzie się podczas niewielkiej gali dedykowanej widzowi VIP, która zostanie zorganizowana w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Dubaju. Hotel Five położony jest na słynnej Palm Jumeirah.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*