Arkadiusz Kaszuba zawalczy o pas Mistrzowski WAKO PRO 20 grudnia na gali w Rzymie

Arkadiusz Kaszuba z Rzeszowa, jeden z największych talentów polskiego K-1, zawalczy o pas Zawodowego Mistrza WAKO PRO K-1 na gali w Rzymie. Jego przeciwnikiem będzie równie utalentowany zawodnik młodego pokolenia z Włoch Gabriel Casella.

Gala odbędzie się w Rzymie, a więc “na terenie” Caselli, ale Polacy już nie raz udowadniali, że pasy WAKO PRO można zdobywać na obcej ziemi.

Arek Kaszuba w mijającym roku zawodowo walczył trzy razy. Pierwszą walkę stoczył na gali IMBIRIADA Fighters Night 3, gdzie pokonał przez KO Dawida Świerczyńskiego. Na czwartek edycji wydarzenia z pod szyldu Fighters Night, w Ożarowie Mazowieckim, pewnie na punkty pokonał Przemysława Ziemnickiego. Trenujący w RKSW Kaszuba w 2015 przegrał tylko raz, kiedy na gali w Czechach pokonał go Daniel Brunclik. Na odwołanej gali IMBIRAIDA Fighters Night 5 Kaszuba miał walczyć o pas Zawodowego Mistrza Polski K-1.

Jego włoski rywal Gabriel Casella w swoich ostatnich amatorskich startach zdobywał takie tytuły jak Mistrz Europy WAKO Full Contact oraz Mistrz Europy WAKO K-1. Casella walczy w kategoriach od -81 kg do -86 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*