Arkadiusz Wrzosek kontra Nikolaj Falin na FEN 11 „Warsaw Time”

Pierwszym oficjalnie ogłoszonym pojedynkiem na zasadach K-1 gali FEN 11 „Warsaw Time”, która odbędzie się w hali „Torwar” w Warszawie w dniu 19 marca 2016, będzie starcie Arkadiusza Wrzoska z klubu Copacabana Warszawa i niemieckiego zawodnika, Nikolaja Falina z Fight Lounge Dortmund. Starcie odbędzie się w wadze ciężkiej i wejdzie w skład głównej karty walk.

24-letni Arkadiusz Wrzosek to młody, niezwykle perspektywiczny, zawodnik wagi ciężkiej. Mierzący 201 cm fighter to aktualny mistrz Europy i mistrz Polski Muay Thai. Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale Mistrzostw Polski w tajskim boksie. W 2015 roku był pretendentem do pasa Zawodowego Mistrza Europy WKU. Na zawodowej arenie stoczył cztery walki, z czego dwie wygrał. Amatorsko zanotował dwadzieścia sześć zwycięstw i sześć porażek.

Liczący 35 lat Nikolaj Falin to postać doskonale znana w europejskim Kickboxingu. Urodzony w Kazachstanie fighter był zawodowym mistrzem Niemiec IKBO. W 2011 roku triumfował w piątej edycji turnieju Biggers Better w Arhus, w Danii. Prowadzony przez polskiego trenera Franka Łukanowskiego zawodnik wygrał czterdzieści pojedynków, a dwanaście przegrał. Czternaście razy nokautował swoich rywali.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!
Bilety na galę FEN 11 „Warsaw Time” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Więcej informacji o galach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*