Babyface odwiedzi Uniq Fight Club w Warszawie – Adam Kownacki spotka się z fanami i poprowadzi trening bokserski

Przebywający od kilku dni w Polsce Adam Kownacki odwiedzi w piątek wieczorem warszawski Uniq Fight Club. Najlepszy obecnie bokser wagi ciężkiej o godzinie 19.00 spotka się z fanami, a następnie poprowadzi trening bokserski.

Niepokonany na zawodowych ringach Adam Kownacki (18-0, 14 KO) po zwycięstwie nad byłym mistrzem świata, Charlesem Martinem, jest coraz bliżej walki o tytuł w wadze ciężkiej. Pogromca m.in. Artura Szpilki znajduje się w czołówkach rankingów największych organizacji bokserskich: na 8. miejscu w federacji WBC oraz na 12. w IBF.

Już jutro popularny Babyface odwiedzi warszawski Uniq Fight Club, będący prawdziwą kuźnią talentów sportów walki. Na co dzień trenują tam między innymi Arkadiusz Wrzosek (amatorski mistrz świata K-1, mistrz organizacji FEN w formule K-1) czy Radosław Paczuski (także mistrz świata K-1 oraz posiadacz pasa FEN w wadze do 85 kg.). W przeszłości klub odwiedzali także inni utytułowani zawodnicy, m.in. Jan Błachowicz (były mistrz KSW w wadze półciężkiej, obecnie zawodnik UFC) czy jeden z najlepszych kickboxerów na świecie, Artur Kyshenko.

Adam Kownacki będzie w klubie od godz. 19.00. Na początku spotka się z fanami i dziennikarzami, następnie, od godz. 20.00 poprowadzi trening bokserski.

Uniq Fight Club zawsze był miejscem chętnie odwiedzanym przez znanych zawodników. Świetna sala oraz sprzęt, a przede wszystkim, doskonała atmosfera, sprawiają, że wielu fighterów przyjeżdża do nas regularnie – mówi Kamil Paczuski, manager i trener w Uniq Fight Club.– Jestem podekscytowany przybyciem Adama. Mam nadzieję, że będzie wpadał do nas regularnie, za każdym razem kiedy przyjeżdża do Warszawy. – kończy Paczuski.

Termin i miejsce spotkania:

  • Piątek, 19. października, Uniq Fight Club, ul. VI Poprzeczna 23, Warszawa (Anin)
  • Godz. 19.00 – spotkanie z fanami, podpisywanie autografów, rozmowy z dziennikarzami
  • Godz. 20.00 – poprowadzenie treningu bokserskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*