Bałanda i Daschke ponownie w ringu podczas Champions Fight Night – już 2 grudnia

Źródło: informacja prasowa

2 grudnia po raz kolejny odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi zawodników z Polski i Europy. Champion’s Fight Night to nie lada gratka dla fanów kickboxingu. Podczas długo wyczekiwanej gali odbędzie się 10 walk: 4 zawodowe oraz 6 na zasadach PRO-AM. Widownia zgromadzona w Miejskiej Hali Sportowej MOSiR w Gdańsku powita 20 zawodników gotowych zawalczyć o zwycięstwo.

Podczas gali zobaczymy m.in. reprezentantów klubów Smok Toruń, Hunter Gym Bydgoszcz, Agoga Gym Lębork, Kawczak Team. Ponadto, Gdańsk odwiedzą zawodnicy z Niemiec, a wśród nich Samira Kovacevic, Clhan Aaya oraz Andre Schmeling. Gala Champion’s Fight Night Round 6 zapowiada się niezwykle emocjonująco dzięki pojedynkom, które odbędą się w samym sercu Trójmiasta.

W walkach zawodowych zobaczymy również zawodników reprezentujących Gdański Klub Sportowy Champion. Do walki stanie m.in.  Patryk Kamiński, medalista Mistrzostw Polski w kickobxingu. Ponadto, o zwycięstwo zawalczy Jarosław Daschke – trzykrotny srebrny medalista Pucharu Świata, posiadacz mistrzowskiego pasa federacji BMAF oraz kilkunastokrotny mistrz Polski w kickboxingu. Z grona reprezentantów Gdańskiego Klubu Sportowego Champion na ringu stanie Kamila Bałanda, dwukrotna mistrzyni świata, mistrzyni Europy oraz posiadaczka pasa Champion’s Fight Night.

Odliczanie do kolejnej gali Champion’s Fight Night trwa! Bądźcie z nami już 2 grudnia w Miejskiej Hali Sportowej MOSiR w Gdańsku, aby kibicować zawodnikom w tym niezwykłym starciu.

Sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie już ruszyła. W celu zakupu, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Gdańskiego Klubu Sportowego Champion.

Szczegóły wydarzenia na:

www: http://ssw-champion.pl/

FB: facebook.com/GdanskiKlubSportowyChampion/

Kiedy: 2 grudnia 2017 r.

Gdzie: Miejska Hala Sportowa MOSiR w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 61

Źródło: informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*