Barta vs Zugaj i Zaniewski vs Subojak – świetne zestawienia na gali A1 14 maja w Kaliszu

14 maja na gali A1 Federation, która odbędzie się w Kaliszu zostawimy kilka bardzo mocnych zestawień. W Kalisz Hala Arena dojdzie między innymi do długo wyczekiwanego pojedynku Bartosza Batry z Cezarym Zugajem jr.

batra

Walka Zugaj vs Batra musiała w końcu stać się rzeczywistością. W internecie od długiego czasu krążyły “złe fluidy” między tymi zawodnikami. Powodem tych utarczek było powołanie Cezarego do kadry PZMT po przegranej walce na MP Muay Thai własnie z Batrą.

Na zawodowym ringu Batra ostatnio toczy walkę za walk, a pojedynek z Zugajem jr stoczy zaledwie miesiąc od swojej ostatniej walki na gali XPLOSION FIGHT SERIES w Tallinie. Batra uległ tam Deo Phetzangkhatowi po pięciorundowej walce.

stasiek

Stanisław Zaniewski stoczy kolejny zawodowym pojedynek także niewiele ponad miesiąc od gali King of Kings World Grand Prix, na której wywalczył awans do półfinału turnieju w wadze -85 kg. Więcej o walce Zaniewskiego w Mołdawii przeczytacie tu. Fotorelacja pod tym linkiem. Przeciwnikiem Zaniewskiego będzie bardzo doświadczony Słowak David Subjak, który trenuje w Firegym BB podokiem Martina Belaka.

Na gali w Kaliszu wystąpią między innymi Dawid Wiśniewski, Michał Grzesiak czy Paulina Maj. Pełna kartę walk podamy wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*