Bartosz Batra vs Payak-Samul Lukjaoporongotom Kromsappasamit na zasadach Kard Chuek już 31 grudnia

Bartosz Batra, który przebywa obecnie w Tajlandii podał dna swoim profilu Facebookowym, że 31 grudnia weźmie udział w gali Thai Fight. Zawodnik z Wrocławia zmierzy się z Payak-Samulem Lukjaoporongotom Kromsappasamitem.

12377529_10205045321525191_2594106799883967862_o

 

Walka odbędzie się w limicie wagowym do 68 kg, a co najważniejsze – będzie częścią cyklu Kard Chuek Thai Fight, czyli zawodnicy spotkają się w ringu bez rękawic. Walki Kard Chuek odbywają się w płóciennych sznurkach, którymi zawodnicy owijają dłonie nie dla ochrony, a po to by wyrządzić jeszcze większe szkody rywalowi.

Ostatnią walkę Batra stoczył na Muay Thai Open. Więcej o tym przeczytacie tu.

[quote]

Następną walkę stoczę w Tajlandii gdzie obecnie trenuje od ponad dwóch tygodni, w stolicy kraju Bangkoku na największej i najbardziej prestiżowej gali noworocznej organizacji Thai Fight 31 grudnia link do oficjalnego trailerahttps://youtu.be/G3369DXVYzY . Walka odbędzie się na zasadach kard chuek (bez rękawic) a moim przeciwnikiem będzie Jheetreedtong Seatransferry z Sangmorakot Gym . 3mac kciuki za Bartoszka!;) tym bardziej ze idę w wyższej wadze ale ..”when Marine hits the beach he never stops and never looks back! ” ps. Poza tym w narożniku niezawodny Marcin ek!‪#‎KO‬ GYM ‪#‎POLAND‬

My next fight , Thai Fight Countdown 31 Dec. kard chuek ,opponent Jeetreedthong Seatransferry.

[/quote]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*