Bartosz Zając vs Konrad Delekta na gali HFO 4 – już 23 września w Nowym Sączu

#4 kategorii -77 kg naszego rankingu Bartosz Zając swoją kolejną walkę stoczy 23 września w swoim rodzinnym mieście. Podczas gali HFO 4 w Nowym Sączu zmierzy się z Konradem Delektą.

Bartosz Zając wraca na ring po kwietniowej porażce na gali WFL w Chinach. Wcześniej zawodnik z Nowego Sącza stoczył dwie zwycięskie walki na MIX Fight Gala i na drugiej edycji HFO w Krynicy Zdrój. Ten bardzo młody podopieczny Łukasza Pławeckiego całkowicie zrezygnował z walk amatorskich na rzecz zawodowego kickboxingu.

Konrad Delekta, reprezentant Polski trenujący w Lublinie, dopiero zaczyna przygodę z zawodowym sportem. Ten mierzący 186 cm zawodnik ma za sobą bardzo bogatą w sukcesy karierę amatorską. Jest między innymi brązowym medalistą Mistrzostw Polski K-1, Mistrzem Polski Oriental Rules, czy srebrnym medalistą Mistrzostw Europy.

Walka Bartosz Zając vs Konrad Delekta będzie jedną z głównych atrakcji gali HFO 4. Poza wspomnianymi zawodnikami w Nowym Sączu 23 września wystąpią między innymi Łukasz Pławecki, Marcin Kret czy Michał Benben.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*