Bartosz Zając vs Yang Kunshan na Wu Lin Feng w Chinach 1 kwietnia. Kolejny występ Polaka dla MFG już w maju

Bartosz Zając, obiecujący zawodnik klubu Halny Nowy Sącz, kolejną swoją walkę stoczy 1 kwietnia w Chinach. Na gali organizacji Wu Lin Feng zmierzy się z lokalnym kickbokserem Yangiem Kunshanem.

Chińczyk w ubiegłym roku walczył z Giannisem Sofokleousem w kwietniu oraz z Marco Tentori w sierpniu. Obie te walki toczył w kategorii -75 kg i w tej samej kategorii zmierzy się z Polakiem. Jego ogólny rekord to 12 zwycięstw i 6 porażek. Co ciekawe Chińczyk jest jeszcze młodszy od Bartosza Zająca bo ma zaledwie 20 lat.

Bartosz Zając, podopieczny Łukasza Pławeckiego, ostatni pojedynek stoczył w grudniu ubiegłego roku na evencie organizacji MIX Fight Gala we Frankfurcie, która była organizowana wspólnie z azjatycką WLF. Zwyciężył wtedy z mocnym Wangiem Hesongiem i ostatecznie dostał zaproszenie na WLF do Chin.

Zobacz walkę Zając vs Hesong.

Krótko po walce w Chinach Bartosz Zając ponownie wystąpi na gali MIX Fight Gala. 6 maja weźmie udział w czteroosobowym turnieju, którego triumfator wyjdzie do ringu ponownie – w grudniu – do walki o pas mistrzowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*