Boxing Production RCP 3: Pięć walk na zasadach K-1 na gali w Poznaniu, Adam Kosut w walce wieczoru

Na gali Boxing Production RCP 3, która odbędzie się 23 lutego w Poznaniu, kibice obok walk bokserskich zobaczą dobrze zapowiadające się walki na zasadach K-1. W walce wieczoru powracający do Polski Michał Chudecki zmierzy się w walce bokserskiej z byłym zawodnikiem K-1 Timurem Kuzakhmedovem.

W walkach na zasadach K-1 kibice zobaczą między innymi Adama Kosuta, Kamila Siemaszko czy Kamila Janika. Także na zasadach K-1 zawalczy trenujący w ANKOS MMA Jędrzej “Pakol” Gromadowski.

Adam Kosut, który nie zaznał jeszcze porażki w swoich pierwszych pięciu zawodowych walkach, zawalczy o pas Międzynarodowego Mistrza Polski ISKA w wadze do 81 kg. Rywalem “Milimetra” będzie Pavel Sach, który ma na swoim koncie 10 zawodowych walk.

Drugą ogłoszoną już walką jest starcie w wadze do 67 kg pomiędzy Hubertem Rutkowskim, a Kamilem Siemaszko. Rutkowski reprezentujący
Shootboxer Mosina/Boks Poznań Profi Team ma na swoim koncie 3 zawodowe wygrane, z czego 2 przed czasem. Siemaszko, oprócz ośmiu zawodowych walk, ma też spore sukcesy w amatorskim Muay Thai.

W wadze do 95 kg zmierzą się ze sobą Maciej Wysocki i Kamil Janik. Janik, który trenuje pod okiem Łukasza Pławeckiego w nowosądeckim klubie HALNY, swoją ostatnią walkę stoczył na HFO 5 w październiku 2018. Maciej Wysocki reprezentuje barwy Czerwonego Smoka Poznań.

  • Adam ”Milimetr” Kosut vs. Pavel Sach
  • Hubert Rutkowski vs. Kamil Siemaszko
  • Maciej Wysocki vs Kamil Janik