Buakaw Banchamek vs Niclas Larsen na gali All Star Fight w Bangkoku – już 28 kwietnia

Buakaw Banchamek, ikona i wciąż aktywna sportowo legenda boksu tajskiego, na gali All Star Fight zmierzy się z Niclasem Larsenem. Gala promowana przez Buakawa odbędzie się 28 kwietnia w Bangkoku.

Co ciekawe, w ubiegłym roku organizacja Buakawa odwołała planowaną na grudzień galę w Paryżu i mówiło się o zamknięciu projektu, a w dodatku Buakaw w ostatnich dniach przeniósł swój gym ze stolicy do innego miasta.

Niclas Larsen w ostatnich dniach zanotował dwa cenne zwycięstwa na gali Kunlun Fight 71. Po pokonaniu Noppakowa SiriluckaTian Xina Larsen zapewnił sobie udział w 1/16 turnieju Clash of Titans. W ubiegłym roku, powracając po kontuzji, Larsen pokonał na gali Glory Łukasza Pławeckiego.

Buakaw to jeden z najlepszych na świecie zawodników wagi lekkiej K-1 i Muay Thai. Ostatnie walki, w których Buakaw musiał uznać wyższość rywala to pojedynki z Jonayem Risco na Enfusion, Yi Longiem na WLF, z Khayalem Dzhanievem na Topking World Series oraz finał K-1 MAX w 2014 roku z Enriko Khelem. Pomiędzy tymi walkami Buakaw stoczył 18 zwycięskich pojedynków pokonując między innymi Andreia Kulebina, Sergeia Kulyabe, Tiana Xina, Dylana Salvadora czy Dmytro Konstantinova. Buakaw w przeszłości dwukrotnie zwyciężał turniej K-1 MAX i był mistrzem Lumpini. Jego ogólny rekord to 233-24-12.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*