Czwarta edycja gali HFO odbędzie się 23 września w Nowym Sączu – Zając i Pławecki na karcie walk

Kolejna, czwarta już, edycja HFO odbędzie się 23 września 2017 roku. Tak jak w przypadku trzeciej edycji gala zostanie zorganizowana w Nowym Sączu. Więcej o poprzedniej gali, która zaskoczyła wszystkich bardzo profesjonalną oprawą, przeczytacie tu.

Karta walk będzie składała się z 13 pojedynków i poza walkami na zasadach K-1 odbędą się też pojedynki na zasadach MMA i jedna walka bokserska. W dwóch walkach wieczoru zobaczymy najmocniejszych przedstawicieli nowosądeckiego klubu HALNY: Łukasza Pławeckiego i Bartosza Zająca. Ponadto na gali wystąpi Przemysław Pawlak, Norbert Job czy młody Maciej Kucharski.

Dla Pławeckiego będzie to pierwsza walka w Polsce od grudnia 2016 roku, kiedy to zdobył pas Mistrza Świata WKN pokonując weterana It’s Showtime Lefterio Perego na gali MFC. Z kolei Bartosz Zając powraca po porażce na gali azjatyckiej organizacji WLF, gdzie przegrał niejednogłośnie na punkty z lokalnym zawodnikiem Yangiem Kushanem.

W walkach na zasadach MMA zaanonsowani zostali Konrad Mikołajczyk, Tomasz Mozdynowicz oraz bardzo perspektywiczny Maciej Szczepaniak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*