Daniel Ghita powróci w walce z Luisem Tavaresem na gali Enfusion w Belgi – już 15 września

Na Facebookowym profilu holenderskiego promotora blisko współpracującego z federacją Enfusion pojawiła się informacja o powrocie Daniela Ghity. Niedawno informowaliśmy o nawiązaniu współpracy przez rumuńskiego Samuraja z klubem Hemmers Gym. Po chwili ta sama informacja znalazła się na profilu samego zainteresowanego. Walka Daniel Ghita vs Luis Tavares miałaby się odbyć podczas gali Enfiusion w belgijskiej Lotto Arena jeszcze w tym roku 15 września.

Tavares jest mistrzem federacji Enfusion w dwóch kategoriach wagowych. W swoich ostatnich pięciu pojedynkach nie zaznał porażki, a pokonywał takich zawodników jak Jegish Yegoian, Mohamed Boubkari, Jahfarr Wilnis czy Faith Ulusoy. Ostatni raz przegrał na gali ACB KB z Igorem Bougaenko w 2016 roku. Jego ogólny rekord to 31(8 KO)-8-2.

Daniel Ghita nie walczył od 2014 roku kiedy przegrał z Rico Verhoevenem na gali Glory 17. Do tej porty stoczył 61 zawodowych walk, z których wygrał 50 (39 KO). W 2017 roku Ghita wziął udział w Mistrzostwach Świata Wushu (Sanda), gdzie zajął trzecie miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*