Daniel Sam ostatnim uczestnikiem turnieju wagi cięzkiej organizacji King of Kings

fea

Organizacja King of Kings ogłosiła nazwisko ostatniego uczestnika ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej.

Więcej o turnieju i występie na nim Tomasza Szczepkowskiego pisaliśmy w tym artykule.

Ósmym zawodnikiem, który zawalczy o miano najlepszego w organizacji KOK będzie Daniel Sam z Wielkiej Brytanii. Uważany za jednego z najlepszych “ciężkich” na wyspach Sam dał się poznać kibicom walcząc na ringach Enfusion, SUPERKOMBAT oraz w swoich ostatnich walkach także Glory. W 2013 roku zwyciężył w turnieju Search for the SuperPro organizacji Enfusion. W finale na Koh Samui pokonał wtedy Mo Boubkariego z Maroka.

W walkach dla organizacji Glory mierzył się z takimi zawodnikami jak Singh Jaideep, Anderson Silva, Benjamin Adegbuyi czy Sergei Kharitonov. Ma także zaplanowana walkę na gali Glory 23 w sierpniu. W Las Vegas zmierzy się z Xavierem Vigney.

Pełna lista uczestników turnieju.

Gala będzie transmitowana na żywo przez stacje Fightbox (undercard) i Eurosport (część z ćwierćfinałami turnieju). My też tam będziemy i przygotujemy na pewno obszerną relację z wydarzenia.

2 KOMENTARZE

    • Projekt nie umarł, ale ma małe problemy techniczne z uwagi na przeniesienie serwisu na nowy (szybszy i większy) serwer.
      Jak tylko uda nam się okiełznać te problemy wrócimy do dodawania nowych zawodników. Na razie uzupełniamy tylko (częściowo, z uwagi na te problemy techniczne) istniejące już profile.

      Podobnie jest z kalendarzem imprez ale tu problem powinien zniknąć już w nadchodzący weekend 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*