Dawid Kasperski vs Adrian Valentin na Perun Fight Night 2 – już 21 kwietnia

fot. Facebook

Dawid Kasperski, reprezentujący klub Puncher Wrocław, po prawie rocznej przerwie wraca na zawodowy ring. Pochodzący ze Starachowic zawodnik 21 kwietnia zmierzy się z Adrianem Valentinem podczas gali Perun Fight Night 2.

W dziesięciu zawodowych walkach Dawid Kasperski tylko dwa razy musiał uznać wyższość rywala. Były to pojedynki z Maxem VorowskimAristote Quitusisą. Poza tym Kasperski pokonywał takich zawodników jak Ibrahim El BouniErrol Koning czy Alexandru Negrea. Walka z tym ostatnim była eliminatorem do pojedynku o pas mistrzowski organizacji SUPERKOMBAT, jednak zawodnik ciągle czeka na to zestawienie. Kasperski spędził kilka tygodni trenując w gymie Holzkenów w Holandii, więc do pojedynku ze Słowakiem wyjdzie bardzo dobrze przygotowany.

Adrian Valent występował w Polsce między innymi na galach organizacji A1, gdzie w ośmioosobowym turnieju pokonał Aleksandra Kruka i Jakuba Klaudę, oraz na MFC gdzie uległ na punkty Radkowi Paczuskiemu. W ubiegłym roku był zestawiony do walki ze Stanisławem Zaniewskim ale do pojedynku ostatecznie nie doszło z uwagi na kontuzję Zaniewskiego. Słowak ma także za sobą dwa zwycięskie występy na galach organizacji W5. Pokonał Igora Emkicia oraz Sasho Klinica.

Walka odbędzie się podczas gali Perun Fight Night 2 w słowackim mieście Trnava. Początek imprezy o 18:30 dnia 21 kwietnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*