Dawid Kasperski vs Joshua Karsters na gali MFC 9

Wybrany zawodnikiem #1 bez podziału na kategorie wagowe w ubiegłym roku w Polsce Dawid Kasperski (ranking portalu kickboxing24.pl) stoczy swoja kolejną zawodową walkę już 12 grudnia w Nowej Soli.

Podczas gali Makowski Fighting Championship 9 Kasperski zmierzy się z zawodnikiem surinamskiego pochodzenia – Jushuą Karstersem.

Karsters trenuje z bratem w klubie The Titans, ale gdy przebywa w Holandii trenuje pod okiem Clyde’a Petresa w słynnej Petres Gym. Tak więc do Nowej Soli Petres przyjedzie z dwoma zawodnikami: Joshuą KarsteresemAyoubem El Guennounim (który zmierzy się z Marcinem Kretemwięcej o walce).

Joshua swoją ostatnią walkę stoczył 31 października na gali Totatica Summer Fight w Surinamie. Pokonał tam bardzo pewnie przez KO Rodolfo dos Santosa. Nagranie walki znajdziecie na FacebookuJoshua jest też zawodowym mistrzem Karaibów w K-1.

12002931_963742883683205_7184922295440494756_n

Dawid Kasperski miał zaplanowaną walkę na gali Imbiriada Fighters Night, która miała odbyć się 7 listopada w Rzeszowie. Niestety wydarzenie zostało odwołane. Na poprzedniej edycji gali IMBIRIADA przez KO pokonał Tudora Turcana reprezentującego Maroko. Co ciekawe zarówno Dawid jak i Joshua swoje ostatnie walki kończyli po lewym okrężnym.

Dawid Kasperski jest obecnie najbardziej utytułowanym “średnim” w Polsce. 17 mistrzostw kraju, 2 puchary świata, puchar europy, to tylko niektóre osiągnięcia reprezentanta Punchera Wrocław. Dawid jest także triumfatorem eliminacyjnego turnieju organizacji SUPERKOMBAT.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*