Dawid Mirkowski – Polski mistrz świata K-1 na żywo w FightBox HD

Już w najbliższą sobotę 28 stycznia FightBox HD pokaże na żywo odbywającą się w cypryjskiej Nikozji galę Hero’s World Series, na której wystąpi między innymi wschodząca polska gwiazda kickboxingu i muay thai, Dawid „Mirko” Mirkowski. Początek transmisji o godz. 18:00.

King of Kings, jedna z ważniejszych federacji kickboxingu, rozpoczyna nowy rok od gali na śródziemnomorskim Cyprze. Fighterzy z regionu zmierzą się z najlepszymi zawodnikami z innych krajów w trzech dyscyplinach: boksie, MMA i kickboxingu.

Dawid Mirkowski, zawodnik wciąż jeszcze przed 20. urodzinami, a już utytułowany (mistrz świata federacji WAK-1F, wicemistrz Europy muay thai), po raz kolejny wystąpi na gali KOK, stając do kickbokserskiego pojedynku z przedstawicielem gospodarzy, Andronikosem Evripidou. W karcie warto też zwrócić uwagę na starcie zawodników MMA: Cypryjczyka Paaty Tshapelii z Litwinem Vytautasem Sadauskasem. Głównym punktem wieczoru będzie zaś walka Kostasa Zenonosa (Cypr) z Raimondsem Aukstikalnisem (Łotwa).

Karta walk:

  • Boks, -64 kg, 3 x 3 min Hassan Alzaino (Liban) vs. Mario Dimitrov (Cypr)
  • Kickboxing, -65 kg, 3 x 3 min Stefan Irimija (Romania) vs. Georgios Moustakis (Greece)
  • MMA, -61 kg, 2 x 5 min Karolis Buslys (Litwa) vs. Mario Zenonos (Cypr)
  • Kickboxing, -77 kg, 3 x 3 min Dawid Mirkowski (Polska) vs. Andronikos Evripidou (Cyrpus)
  • MMA, -71 kg, 2 x 5 min Vytautas Sadauskas (Litwa) vs. Paata Tshapelia (Cypr)
  • Kickboxing, -77 kg, 3 x 3 min Bart Howarth (Anglia) vs. Christakis Alexandrou (Cypr)
  • Kickboxing, -85 kg, 3 x 3 min Raimonds Aukstikalnis (Łotwa) vs. Kostas Zenonos (Cypr)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view już za 3,99 € na fightboxlive.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*