Dawid Mirkowski vs Herkus Lukosiunas już 14 listopada na gali King of Kings w Wilnie

Na nadchodzącej gali King of Kings w Wilnie, która odbędzie się już 14 listopada, odbędą się półfinały i finał turnieju wagi ciężkiej oraz kilka walk dodatkowych. W turnieju weźmie udział Michał Turyński. Więcej o tej części gali przeczytacie pod tym linkiem.

Poza Michałem Turyńskim na gali wystąpi jeszcze Dawid Mirkowski i Wojciech Buliński.

Dawid Mirkowski z Warszawy zmierzy się z Herkusem Lukošiūnasem w walce na zasadach K-1. Mirkowski niedawno debiutował na zawodowym ringu. Wideo z pierwszej zawodowej walki Dawida Mirkowskiego. Na gali KOK w Kiszyniowie przegrał na punkty z Alexandrem Prepelitą. Z ostatnich amatorskich sukcesów Dawida warto wymienić mistrzostwo Polski K-1 Juniorów, II na Mistrzostwach Europy Muaythai oraz I miejsce na Pucharze Świata WAK-1F.

Herkus Lukosiunas w swoich dwóch ostatnich walkach na galach KOK zanotował dwa zwycięstwa przez KO. W ostatniej walce już w pierwszej rundzie rozprawił się z Sergeiem Makeyevem. Z kolei na poprzedniej edycji KOK w Wilnie po fantastycznej walce zwyciężył nad młodziutkim Chico Kwasim, który pewnie prowadząc na punkty pozwolił Herkusowi zaskoczyć się backfistem i posłać na deski w trzeciej rundzie.

11218620_10153339144264401_5444643271038506292_n (1)

Wojciech Buliński wystąpi w jednej z kilku walk na zasadach MMA podczas pierwszej części gali, czyli Hero’s Series 2015. Jego przeciwnikiem będzie bardzo popularny na Litwie Tomas Pakutinskas. Polak ma przed sobą jeszcze zaplanowany na 30 października pojedynek z  Kristofem Netaską. Buliński obecnie legitymuje się rekordem 7-2 w zawodowym MMA. Jego przyszły rywal w swojej ostatniej walce (w kwietniu tego roku) pokonał Janusza Dylewskiego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*