Dorota Godzina vs Klara Kleczkowska na gali DSF 7

23 kwietnia bieżącego roku, federacja DSF Kickboxing Challenge zaprasza na kolejną, siódmą już galę kickboxingu. Wielkie święto sportów uderzanych odbędzie się na warszawskim Bemowie, tym razem w formie rywalizacji zawodników polskich z litewskimi. W przedostatniej walce gali, w tak zwanym co-main evencie wystąpią w ringu reprezentantka KT Legia Warszawa Klara Kleczkowska, kontra gwiazda federacji Dorota Godzina, trenująca na co dzień w klubie X Fight Piaseczno. Pojedynek odbędzie się w formule K-1 Rules w dywizji do 56 kg.

Dorota Godzina przygotowuje się w swoim macierzystym klubie X Fight Piaseczno pod okiem trenera Piotra Siegoczyńskiego. Członkini DSF Kickboxing Team w ramach przygotowań sparowała z kolegami klubowymi Marcinem Nasiadko i Pawłem Szmydą. Na kilka dni przed walką zawodniczka jest na etapie “łapania świeżości”, ma odpowiednio krótsze treningi, a jej sztab szkoleniowy przykłada więcej uwagi regeneracji.

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny jestem uwzględniona w fight cardzie gali DSF Kickboxing Challenge, i to wysoko w rozpisce, bo moja walka będzie co-main eventem. Początkowo miałam walczyć w meczu Polska-Litwa, ale niestety moja przeciwniczka wycofała się z powodu kontuzji. Jestem z tego powodu bardzo niezadowolona, ale cóż mogę zrobić w tej sytuacji. Ostatecznie zawalczę z zawodniczką z Warszawy. – mówi Dorota Godzina.

Wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć zmagania kickboxerów na żywo, zapraszamy na Halę Sportową przy ul. Obrońców Tobruku 40, w Warszawie. Bilety są do nabycia w trzech grupach cenowych: trybuny (50 zł), płyta (99 zł) oraz w pobliżu ringu (200 zł). Zachęcamy do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge 7 za pośrednictwem platformy ebilet.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*