Druga edycja WBT już 3 października w Gdańsku

03 października 2015 r. w Hali AWFiS w Gdańsku odbędzie się druga edycja gali WBT. Pierwsza edycja gali odbyła się w czerwcu tego roku i okazała się sporym sukcesem. Wyniki gali znajdziecie tu. Widzowie mogli obejrzeć w ringu takich zawodników jak Bizewski, Halych, Cieśla czy Wrzosek.

Podczas drugiej edycji w hali AWFiS  znajdującej się na granicy Sopotu i Gdańska w ringu także zobaczymy wielu utytułowanych zawodników takich jak: Karol Kruzel, Wiesław Złoty, Armen Avagyan, Tomasz Bronk, Alan Jachimowski, Jarosław Daschke czy Kamil Lipski. W walce wieczoru udział weźmie Artur Bizewski. Zaplanowane zostały również dwa superfighty, w których wystąpi Marcin Pionke oraz Piotr Kobylański.

Start wydarzenia przewidziany został na godzinę 20:00. Wydarzenie sportowe kierowane jest do miłośników sportu bez względu na wiek.

Po odbytej Gali WBT, organizator zaprasza serdecznie na Afterparty, które odbędzie się na w Dream Club w Sopocie. Uczestnicy Gali WBT, objęci będą 50% rabatem na wejściówkę do klubu pod warunkiem okazania przy wejściu biletu wstępu z wydarzenia. Wszelkie informacje dotyczące imprezy dostępne będą na stronie www.dreamclub.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*