DSF Kickboxing Challenge 15: Jan Lodzik vs Yuri Zhukovsky oraz debiut Macieja Jewtuszko – już 18 maja

Piętnasta gala federacji DSF Kickboxing Challenge odbędzie się 18 maja i będzie to event studyjny, a więc niedostępny dla szerszego grona kibiców chcących obejrzeć walki z trybun. Gala odbędzie się w Warszawie przy ulicy Szwedzkiej.

Głównymi wydarzeniami gali o podtytule “Bastion Chwały” będzie walka o pas mistrzowski w kategorii do 65 kg oraz debiut w ringu DSF KC Macieja “Irokeza” Jewtuszko. Nie podano jeszcze nazwiska rywala Jewtuszki, ani kategorii wagowej w jakiej będzie rywalizował były mistrz KSW. Jewtuszko w 2015 roku zwakował pas federacji KSW zmieniając kategorię wagową z lekkiej na półśrednią.

W walce wieczoru gali DSF Kickboxing Challenge 15 kibice będą mogli obejrzeć pojedynek Jana Lodzika z Yurim Zhukovskym, którego stawką będzie pas mistrzowski DSF KC. Lodzik powrócił do zawodowych startów po kontuzji kolana w marcu pokonując pewnie na punkty Murata Azerbieva. Na tej samej marcowej gali Yuri Zhukovsky zwyciężył czteroosobowy turniej pokonując Orfana Sananzade oraz Andreia Bruhla.

Podczas gali zostanie rozegrany także międzypaństwowy mecz Polska vs Litwa. Gala będzie transmitowana na kanale Canal + Sport oraz na platformie Player.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*