DSF Kickboxing Challenge 16: Wojciech Kazieczko zadebiutuje w pojedynku z Mateuszem Rajewskim

Wojciech Kazieczko, który niedawno dołączył do federacji DSF Kickboxing Challenge, zadebiutuje w niej podczas gali DSF 16 w Zabrzu. 1 czerwca w hali MOSiR Zabrze, na tej samej gali na której do obrony pasa przystąpi Kamil Jenel, Kazieczko zmierzy się z Mateuszem Rajewskim.

Dla Rajewskiego, który był pretendentem do pasa mistrzowskiego w kategorii do 65 kg będzie to ósmy występ w ringu DSF KC. W ostatnich miesiącach trenujący aktualnie w warszawskiej Garudzie Rajewski mierzył się między innymi z Viktorem Mikhailovem, Aleksandrem Kalickim czy Maciejem Zembikiem.

Wojciech Kazieczko ostatnie zawodowe walki toczył na ringu organizacji MFC. Na 13 gali organizowanej przez Tomka Makowskiego Kazieczko pokonał bardzo doświadczonego Petera Barana, a na gali z numerem 12 Kevina Scholtza. Walka z Rajewskim odbędzie się w kategorii do 65 kg.

Na gali DSF Kickboxing Challenge 16 w walkach o pasy mistrzowskie spotkają się Kamil Jenel i Eduard Aleksanyan, Maksymilian Bratkowicz i Brice Kombou oraz Rafał Dudek i Jarosław Daschke. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*