DSF Kickboxing Challenge: Jarosław Daschke stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego na gali w Krakowie – już 23 lutego

Jarosław Daschke, aktualny mistrz federacji DSF KC w wadze lekkiej, stanie do pierwszej obrony trofeum podczas gali w Krakowie. Gala DSF KC 20 odbędzie się 23 lutego. Rywalem Daschke będzie Adam Gielata z Punchera Wrocław.

Jarosław Daschke zdobył pas mistrzowski polskiej federacji pokonując Rafała Dudka w czerwcu ubiegłego roku. Nagranie walki. Od tego czasu zawodnik z Gdańska był nieaktywny na zawodowym ringu. Dla podopiecznego Bogdana Bliźniaka będzie to druga walka dal federacji DSF KC.

Adam Gielata ma za sobą świetny rok, który zakończył z pięcioma zwycięstwami, w tym triumfem w mocno obsadzonym turnieju we Francji. Pokonał między innymi Paula Guslaina. W 2018 roku stoczył dla DSF KC 3 walki i wszystkie wygrał.

Gala DSF KC 20 odbędzie się w Krakowie, a w ringu poza Daschke i Gielatą zobaczymy jeszcze Tomasza Sararę i Łukasza Jarosza. Jarosz zmierzy się z Wendellem Roche.