DSF Kickboxing Challenge już 24 kwietnia w Warszawie – informacja prasowa i oficjalny plakat

DSF Kickboxing Challenge, największa federacja kickboxingu w Polsce, już 23 kwietnia na warszawskim Bemowie zaprezentuje kibicom zmagania sportowe na najwyższym poziomie. Wojna Polsko-Litewska już wzbudza duże zainteresowanie, a organizatorzy właśnie udostępnili oficjalny plakat gali DSF Kickboxing Challenge #7.

Galę będzie można zobaczyć na żywo w Hali Sportowej na warszawskim Bemowie, przy ul. Obrońców Tobruku. W walce wieczoru Radosław Paczuski z DSF Kickboxing Team, zmierzy się z Pawłem Gierzyńskim, który trenuje w Stołecznym klubie Palestra. Stawką tego pojedynku będzie tytuł mistrzowski federacji DSF Kickboxing Challenge K-1 w dywizji do 81 kg. W innych walkach m.in. zobaczymy mistrzynię federacji DSF Kickboxing Challenge Dorotę Godzinę, która w pojedynku na zasadach K-1 Rules zmierzy się z Klarą Kleczkowską, reprezentantką klubu KT Legia Warszawa. Zobaczymy również mistrza federacji DSF Kickboxing Challenge Łukasza Wichowskiego, który w Extra Fight’cie gali stanie do starcia z Waldemarem Misiakiem.

Dorota Godzina to jedna z najbardziej utytułowanych i wszechstronnych zawodniczek w historii polskiego kickboxingu. W amatorskiej karierze stoczyła ponad 300 pojedynków, jest aktualną mistrzynią Polski, mistrzynią świata i Europy, 9-krotną zdobywczynią Pucharu Świata. Jest też aktualną zawodową mistrzynią organizacji DSF Kickboxing Challenge.

Łukasz Wichowski to bardzo wszechstronny i utalentowany zawodnik młodego pokolenia, dziesięciokrotny mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Świata. W swoim dorobku ma też tytuł młodzieżowego zawodowego mistrza Polski w formule full-contact, zdobył również tytuł zawodowego mistrza federacji DSF Kickboxing Challenge.

Wszystkich kibiców zapraszamy 23 kwietnia na Halę Sportową przy ul. Obrońców Tobruku 40, w Warszawie. Bilety są do nabycia w trzech grupach cenowych: trybuny (50 zł), płyta (99 zł) oraz w pobliżu ringu (200 zł). Zachęcamy do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge 7 za pośrednictwem platformy ebilet.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*