DSF Kickboxing Challenge: Lodzik vs Rajewski III oraz Bratkowicz vs Kombou III na gali w Grudziądzu

Kolejna gala DSF KC odbędzie się w Grudziądzu 24 stycznia. Na dziewiętnastej gali warszawskiej organizacji kibice zobaczą aż dwie walki, których stawkami będą pasy mistrzowskie.

Walki o pasy będą jednocześnie trzecimi pojedynkami pomiędzy tymi zawodnikami. W wadze do 86 kg aktualny mistrz Maksymilian Bratkowicz z Wrocławia zmierzy się z Bricem Kombou reprezentującym Niemcy. Kilka kategorii wagowych niżej, dokładniej do 65 kg, Jan Lodzik po raz trzeci stanie do walki z Mateuszem Rajewskim z Płocka.

Bratkowicz z Kombou walczył w licu 2016 roku oraz w czerwcu 2018. Pierwszą walkę przegrał, drugą wygrał i jednocześnie była to jego ostatnia walka zawodowa. Na ringu DSF KC Bratkowicz stoczył łącznie siedem walk, z czego wygrał cztery.

Lodzik i Rajewski spotykali się w ringu w czerwcu 2015 oraz w marcu 2017. W przypadku tych starć dwukrotnie lepszy okazywał się Jan Lodzik, ale walki w obu przypadkach były odbierane jako wyrównane.

Na gali wystąpi też zawodnik MMA Kewin Wiwatowski (Grappler Grudziądz), który zmierzy się z Mateuszem Janu z Paco Team Katowice.

Aktualna karta walk:

  • -86 kg walka o pas mistrzowski: Maksymilian Bratkowicz vs Brice Kombou
  • -65 kg walka o pas mistrzowski:  Jan Lodzik vs Mateusz Rajewski
  • +91 kg: Kewin Wiwatowski vs Mateusz Janu

Bilety na galę DSF 19, która odbędzie się 24 stycznia w Hali Sportowej na Osiedlu Lotnisko w Grudziądzu, będą dostępne w cenie od 80 PLN w Biurze Podróży My Travel (Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45) oraz na portalu kupbilety24.eu.