DSF Kickboxing Challenge – Najlepsi z Najlepszych już 19 grudnia w warszawskiej restauracji Champions

Źródło: informacja prasowa

Najlepsi polscy kickboxerzy vs. czołówka europejska!

To nie jest żadna filmowa fikcja rodem z Hollywood. Dla fanów kickboxingu, końcówka roku zapowiada się niezwykle ekscytująco. „Najlepsi z Najlepszych” pojawią się w kultowej sportowej restauracji Champions Sports Bar, znajdującej się w samym centrum Warszawy – w hotelu Marriott. W ringu skonfrontują się wszyscy zawodnicy DSF Kickboxing TEAM: Dorota Godzina, Łukasz Wichowski, Radosław Paczuski, Tomasz Klimiuk, Jan Lodzik oraz Rafał Dudek. Ten ostatni to bohater walki wieczoru. Dudek to jedyny z całej szóstki zawodników DSF Kickboxing TEAM, który toczy tylko zawodowe pojedynki. Trenuje w legendarnym holenderskim klubie Mike’s Gym oraz u siebie w Nowym Sączu. Walczy na największych galach takich jak Enfusion czy Glory.

Podczas tej wyjątkowej gali zobaczymy m.in. najlepszych zagranicznych zawodników, którzy wystąpili na wcześniejszych galach DSF Kickboxing Challenge. Będzie to m.in. Litwin Mantas Rimdeika czy bardzo mocny Niemiec Andrej Bruhl. Jeśli ktoś kocha ten sport, musi szybko ruszyć po bilety. Najlepsi z Najlepszych to hasło wielowymiarowe, można je również dopasować pod kibiców. Tylko ci, co wykażą się najlepszym refleksem, obejrzą tę niesamowitą galę na żywo. Zdajemy sobie sprawę, że Restauracja Champions to nie hala sportowa, ale chodziło nam o stworzenie kameralnego, ekskluzywnego widowiska w oryginalnej scenerii. Tu, w Championsie doskonale czuć ducha sportu i o to nam właśnie chodziło” – mówi Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge.

DSF Kickboxing Challenge to największa w Polsce federacja kickboxingu. Podczas gal zawodnicy konfrontują się ze sobą tylko w dwóch formułach: K1-Rules oraz Full Contact. W Kickboxingu walka toczy się tylko w stójce, co daje kibicom pełny, czytelny obraz. Wybranie tych dwóch formuł kickboxingu jest najbardziej efektowne. Federacja DSF Kickboxing Challenge współpracuje z Polskim Związkiem Kickboxingu a TEAM ma status zawodowej reprezentacji Polski. Przez co na każdej z gal odbywa się mecz międzypaństwowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*