DSF Kickboxing Challenge: “Oglądam, śledzę te wywiady i słyszę jakieś dziwne argumenty” – Tomasz Sarara na temat odwołania walki z Michałem Turyńskim na DSF KC

Tomasz Sarara z TSW Wisła Kraków obszernie wypowiedział się na temat odwołania walki z Michałem Turyńskim, która miała odbyć się podczas najbliższej gali DSF KC.

Pierwotnie gala miała odbyć się w Gliwicach, ale została przeniesiona do Częstochowy. Manager Michała Turyńskiego w wywiadzie dla portalu Sporty-Walki.org stwierdził, że pojedynek Sarara vs Turyńśki nie powinien odbywać się na gali, na której w walce wieczoru wystąpią takie gwiazdy jak Różalski czy Ignashov, bo to walka Polaków zasługuje na miano walki wieczoru.

W dotychczasowych starciach pomiędzy Tomaszem Sararą, a Michałem Turyńskim jest bilans 3:0 na korzyść Krakowianina, który wciąż czeka na debiut w DSF KC. Michał Turyński stoczył dla federacji już kilka walk, pokonując między innymi Dzevada Poturaka, Kevina Mounimana czy Morisa Schatscha. Tomasz Sarara jest niepokonany od 2012 roku, kiedy na Tatneft Cup musiał uznać wyższość Vladimira Toka. Od tamtego czasu #1 rankingu LHW pokonał między innymi Artur GorlovaBasa Vorstenboscha, Niko Falina czy Turpala Tokajewa. W swoim ostatnim pojedynku Sarara pokonał Tomasa Moznego zdobywając pas Mistrza Świata WKN.

1 KOMENTARZ

  1. Moze, troche niech sie ten pan(p) powstrzyma? Caly czas mowi sie w mediach i jak źle jest traktowany zawodnik walczący w Kiki w k1? A co on Mowi ze kim jest on i Michał Turyński(niekwestionowana NR.1 w zawodowym Kiku K1) Nikim? Trochę bardzo przesadza, deprecjonowanie wlasnej osoby rozumiem jest ok bo jest “Nikim” ale przez takie wypowiedzi cierpi CAŁE środowisko i wszyscy zawodnicy nie tylko ten pan. Teraz sie zacznie jakie to kik jest slaby a tylko mma i tylko w innej dyscyplunie sa poiniadze(p) zamiast robic hajp nakrecac ze to Michał i ten nikt sa najlepsi w polsce europie pretenduja do miana najlepszych na świecie mowoc ze stare gwiazdy przeminely teraz jest czas na Michala I tego Nikt, to takie bzdury wygaduje?. Idź łapać dlej komary bo lowic grube ryby to trzeba mić cierpliwość i nerwy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*