DSF Kickboxing Challenge: Robert Złotkowski rezygnuje z funkcji dyrektora sportowego, Tomasz Bałdyga przejmuje jego obowiązki [informacja prasowa]

Z dniem 1 lutego 2019 roku Robert „Złoty” Złotkowski przestaje pełnić funkcję dyrektora sportowego federacji DSF Kickboxing Challenge. Federacja DSF Kickboxing Challenge bardzo dziękuje Panu Robertowi Złotkowskiemu za lata intensywnej i owocnej pracy oraz wyraża uznanie za jego w pełni profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków.

Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej oraz w życiu osobistym. Rolę dyrektora sportowego będzie teraz pełnił Tomasz Bałdyga, który był dotychczas matchmakerem oraz sprawował funkcję eksperta do spraw rozwoju sportu.

Bardzo liczymy na zaangażowanie Tomka i świadomie chcemy wzmocnić jego rolę oraz odpowiedzialność, dając mu więcej decyzyjności i autonomii. Jestem przekonany, że wraz z Tomkiem wzmocnimy zespół oparty na merytorycznym przygotowaniu, doświadczeniu i znajomości tej pięknej dyscypliny jaką jest kickboxing. – stwierdził promotor DSF Kickboxing Challenge, Sławomir Duba.

Moim priorytetem będzie komunikacja z zawodnikami, ułożenie długoterminowego planu funkcjonowania federacji oraz stworzenie optymalnych warunków do osiągania jak najlepszych wyników sportowych. powiedział Tomasz Bałdyga.