DSF Kickboxing Challenge: Tomasz Sarara zadebiutuje w organizacji podczas grudniowej gali w Ząbkach, prawdopodobnie w walce o pas mistrzowski

Najlepszy Polski zawodnik wagi -95 kg Tomasz Sarara poznał datę debiutu w polskiej organizacji DSF Kickboxing Challenge. Po ogłoszeniu angażu Tomasza Sarary w kwietniu tego roku, zostały odwołane lub przełożone na późniejszy termin gale w Gliwicach i Szczecinie, a debiut zawodnika z Krakowa miał mieć miejsce właśnie na jednej z tych gal.

Obecnie mówi się o walce Tomasza Sarary podczas grudniowej gali DSF Kickboxing Challenge w Ząbkach pod Warszawą. Nie jest znane jeszcze nazwisko rywala, ale organizacja ostatnio ponownie zaczęła promować swojego mistrza w wadze ciężkiej Petra Romankevicha, więc bardzo możliwe że Sarara w pierwszej walce otrzyma szansę walki o pas w wadze ciężkiej.

Przypomnijmy, że niedawno w internecie rozgorzał konflikt pomiędzy Tomaszem Sararą, a Michałem Turyńskim, którzy mieli spotkać się w ringu podczas gali DSF KC w Gliwicach.

Romankevich zdobył pas mistrzowski pokonując Michała Turyńskiego, a w pierwszej obronie trofeum szybko rozprawił się z Dawidem Żółtaszkiem.

Gala DSF Kickboxing Challenge w Ząbkach ma odbyć się 8 grudnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*