DSF Kickboxing Challenge: Transmisje gal DSF na kanale TVP Sport. pierwsza już 8 grudnia w Ząbkach

Podczas magazynu Ring w TVP Sport wystąpili reprezentujący DSF KC Robert Złotkowski i Tomasz Sarara. Na antenie została ogłoszone rozpoczęcie współpracy pomiędzy DSF, a TVP Sport.

Zaczynając od grudniowej gali w Ząbkach, na której Tomasz Sarara zmierzy się w walce o pas wagi ciężkiej z Petrem Romankevichem, wydarzenia z pod szyldu DSF KC będą do obejrzenia na sportowym kanale telewizji publicznej. Nie podano ilości gal w roku, ani terminu pierwszej gali w 2019 roku.

Podczas jednego z trailerów pojawiły się nazwiska zawodników, którzy wystąpią w Ząbkach i są to: Daniel Omielańczuk, Tomasz Sarara, Petr Romankevich. Wcześniej federacja ogłosiła też występ Michała Królika i Michała Ronkiewicza, a także rewanżową walkę Kamila Ruty z Dawidem Mirkowskim.

Tym samym federacja DSF KC została kolejną, której walki można oglądać na ogólnodostępnym (w ramach cyfrowej telewizji naziemnej) kanale TV. W październiku po raz pierwszy mogliśmy obejrzeć galę FEN na kanale Super Polsat, który także wchodzi w skład pakietu programów naziemnej TV cyfrowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*