Dwie walki o pas na gali Legion Fight Night już 15 kwietnia w Głogowie

Kolejna edycja gali Legion Fight Night już w najbliższy weekend.

Źródło: nasz-glogow.pl

Miłośnicy sportów walki, który 15 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 zjawią się w Hali Widowiskowo – Sportowej w Głogowie, będą mieli okazje zobaczyć 11 walk w różnych technikach (w formule MMA, K1 oraz Muai – Thai).

Jedna z walk będzie walką pokazową. Na ringu pojawi się mój syn Oliwer Domińczak oraz jego kuzyn Simone Coscarell. Obydwoje posiadają już puchar polski w Muai Thai i pokażą jak wygląda walka właśnie w tej formule. Natomiast w walce wieczoru na ringu stanie Patryk Sagan, który zmierzy się z Radosławem Łasuta – mówi Maciej Domińczak, organizator Legion Fight Night 2.

Na karcie walk znalazła się także walka Pawła Witkowskiego ze Zbyszkiem Stawickim. Walka odbędzie się o pas Mistrza Polski. – W tym roku pierwszy raz na gali odbędzie się walka w formule MMA. Nasz klub będzie reprezentować Mateusz Pogudz, który jest z nami bardzo zaprzyjaźniony. Na gali nie zabraknie także walk kobiet. Na ringu pojawi będą reprezentować nas: Asia Rybińska i Patrycja Kamińska –dodaje Maciej Domińczak.

Gala Legion Fight Night jest organizowana, żeby pokazać mieszkańcom Głogowa umiejętności zawodników z klubu Legion. W związku z tym niemal każda walka będzie miała swojego reprezentanta z Legionu. – Co chwilę gdzieś można o nas przeczytać, usłyszeć w jakiś krótkich wzmiankach po zawodach. Jednak mało jest takich okazji, żebyśmy pokazali się własnej publiczności. Ta gala ma pokazać jak mamy dobrych zawodników w naszym mieście. Zapewniam, że poziom naszych zawodników jest bardzo wysoki. W tej chwili siedmiu zawodników jest w kadrze juniorów lub seniorów w reprezentacji Polski – tłumaczy Maciej Domińczak.

Gala odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej w Głogowie, która pomieści około 1500 osób. Najtańsze bilety na trybunach kosztują 40 złotych. Dostępne są także bilety na płycie do trzeciego rzędu od ringu w cenie 50 złotych i miejsca przy samym ringu w cenie 100 złotych. Jednak osoby, które są zainteresowane oglądaniem walk tuż przy ringu muszą się spieszyć, bo zostało już tylko kilka miejsc. Bilety są dostępne w kasach pływalni Chrobry Głogów, w Biurze Obsługi Klienta MOK i MAYDAY, w klubie Legion Głogów oraz w sklepie Fitway.

Karta walk:

  • -81 kg Oriental Rules: Dominik Bala (Legion) vs Mikołaj Sadowy (Smok Toruń)
  • -53 kg K-1: Joanna Rybińska (Legion) vs Paulina Maj (Corio Team Łódź )
  • -75 kg Oriental Rules: Oskar Rokaszewicz (Legion) vs Adam Harfaf (Sporty Walki Piła)
  • -75kg Oriental Rules: Piotr Pokładek Legion vs Tomasz Kubczak (Corio Team Łódź)
  • -65kg Oriental RulesMikołaj Kopaniszyn (Legion) vs Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  • Walka pokazowa w Muaythai: Oliwer Domińczak (Legion) vs Simone Coscarella (Legion)
  • -63,5 kg Oriental Rules: Mariusz Lach (Legion) vs Ernest Kisiel (Dragon Starachowice)
  • -84 kg MMA: Mateusz Pogudz (Legion Solo Poland Top Team Zgorzelec) vs Konrad Chałko (Żagań)

Walka o tytuł zawodowego Mistrza Polski PZKB Low-Kick:

  • -86kg Low Kick: Paweł Witkowski (Legion) vs Zbyszek Sawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)

Walka o pas zawodowego Mistrza Polski PZKB:

  • -63,5 kg: Patryk Sagan (Legion) vs Radosław Łasut (Sporty walki Piła)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*