Dwójka Polaków wystąpi na gali King of Kings w Estonii – już 19 września w Tallinie

Organizacja King of Kings kończy wakacyjną przerwę i już 17 września będziemy mieli okazję obejrzeć kolejną galę KOK. Gala odbędzie się w stolicy Estonii – Tallinie i będzie to drugi event organizacji w tym mieście.

Pierwszą zawodniczką z Polski, którą zobaczymy tego dnia w ringu będzie Klaudia Pawicka z GMTG Warszawa. Zmierzy się ona z Andrą Aho, która już raz znała goryczy porażki w pojedynku z Judytą Niepogodą. Obie panie w swoich ostatnich walkach przegrywały (Pawicka z Reną Kubotą na gali ShootBoxingu) więc 17 września będą starały się powrócić na zwycięskie tory.

Poza pojedynkiem Pawicka vs Aho w pierwszej cześć wydarzenia zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie Vitalija Buhrjakova z Pavlem Turukiem. Obaj zawodnicy przyzwyczaili do bardzo ofensywnego stylu walki więc w ich bezpośrednim starciu spodziewamy się “fajerwerków”.

W turniejowej części gali KOK zobaczymy czteroosobową rywalizację w kategorii do 65 kg, a niej Łukasza Łęczyckiego z warszawskiej Garudy. Klubowy kolega Klaudii Pawickiej zmierzy się z faworytem lokalnej publiczności i całego turnieju – Marko Moisarem. Po drugiej stronie drabinki zmierzą się Devydas Danya i Mansour Yaqubi.

Poza turniejem organizatorzy przygotowali kilka świetnie zapowiadających się walk dodatkowych, w tym jedną o tytuł w wadze -77 kg.

W pięciorundowym pojedynku o pas zmierzą się pochodzący z Mołdawii Sergei Morari i Estończyk Roman Zobin. Walka będzie drugim pojedynkiem pomiędzy zawodnikami i jak na razie to Sergei Morari wyjdzie do ringu z przewagą jednego zwycięstwa. Poprzednie starcie było jednak starciem turniejowym, w półfinale którego Zobin miał potwornie ciężka przeprawę, więc Morari nie może w żaden sposób lekceważyć Estończyka.

Z kolei Zaur Dzavadov, który od powrotu z zakładu karnego wygrał trzy walki pod rząd, zmierzy się z Errolem Koningiem także w kategorii do 77 kg. Pierwotnie jako przeciwnika Dzavadova anonsowano Alexandra Setsurenko, ale ostatecznie to Holender wyjdzie do ringu.

Gala będzie transmitowana na żywo przez stacje Fightbox HD i Eurosport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*