Eliasz Jankowski vs Yuri Zhukovsky w walce o pas Mistrza Europy WAKO Pro – już 3 lutego we Wrocławiu

0
1035

Eliasz Jankowski to zawodnik reprezentujący Prych Team Legnica. Walczący w kategorii do 65 kg zawodnik w przeszłości zdobywał liczne tytuły na ringach amatorskich. Obecnie Jankowski od 2016 roku stoczył trzy zawodowe walki i wszystkie wygrał. Pokonał między innymi Rafała Niestrzębę i Bartka Hassę. W grudniu ubiegłego roku wziął udział w gali PLMMA w Warszawie, gdzie zawalczył na zasadach K-1. W styczniu miał zaplanowany debiut na gali FEN, jednak ostatecznie musiał zrezygnować z tego startu.

Yuri Zhukovsky to wielokrotny reprezentant Białorusi w Muay Thai. Kilkukrotnie sięgał po złoty medal Mistrzostw Świata i Europy na turniejach najmocniejszych federacji. Większość ze swoich ponad 40 zawodowych walk zakończył zwycięstwem. 34 – letni Białorusin mierzy 165 cm. W czerwcy ubiegłego roku miał okazję walczyć na gali DSF. Podczas dziesiątej edycji DSF KC w Nowym Sączu pokonał Bartosza Batrę

Transmisję z gali DSF Kickboxing Challenge 13 z Hali Orbita we Wrocławiu przeprowadzi telewizja Canal+ Sport oraz platformy Player.pl. Bilety w cenie od 40 PLN są dostępne na ticketclub.pl.