Emilia Czerwińska zadebiutuje przed własną publicznością na gali MFC 12

Gala MFC 12 odbędzie się 16 września w Zielonej Górze. W jednym z pojedynków zobaczymy w ringu kobiety. Będzie to trzecia kobieca walka w historii MFC, lecz pierwsza na zasadach K1. Pierwsze starcie Pań miało miejsce na gali MFC5 w grudniu 2012 r, gdzie na zasadach MMA Joanna Jędrzejczyk pokonała zawodniczkę z Białorusi. We wrześniu zobaczymy walkę pomiędzy Emilią Czerwińską i Michaelą Michl. Walka odbędzie się w kategorii do 62 kg.

Michaela Michl to zawodniczka niemieckiego klubu La Familia Erfurt, która do MFC dołączyła w ubiegłym roku, w efektowny sposób nokautując zawodniczkę z Żar. Michaela wielokrotnie walczyła na ringach międzynarodowych w prestiżowych galach m.in. Kunlun Fight w Chinach czy Max Muay Thai w Tajlandii.

Emilia Czerwińska to bardzo mocna fighterka reprezentująca SKF BOKSING, wielokrotna Mistrzyni Polski, zawodniczka Polskich Kadr Narodowych, która wielokrotnie stawała do walk o najwyższe światowe trofea m.in. o pas prestiżowej organizacji WAKO PRO. Emilia w organizacji MFC zadebiutuje przed własną zielonogórską publicznością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*