Enfusion: Denis Wosik wystąpi na gali w Oberhausen, Artur Kyshenko, Enriko Khel oraz Luis Tavares również na karcie

27 października w niemieckiej miejscowości Oberhausen, a dokładniej w Konig-Pilsner Arena, odbędzie się gala Enfusion. Na karcie walk znalazło się miejsce dla aż pięciu pojedynków o pasy mistrzowskie. Jednym z uczestników tego wydarzenia będzie Denis Wosik z klubu Amrani Palace.

Podopieczny Kaela El Amraniego Denis Wosik jest aktualnie sklasyfikowany na drugim miejscu naszego rankingu w wadze do 60 kg. Ostatnie pojedynki toczył w Azji, między innymi na galach WLF, gdzie ma już sześć zwycięstw z rzędu, ale też na K-1 Festa gdzie wskoczył w ostatniej chwili do turnieju i musiał uznać wyższość Goshu. Polak zmierzy się z Hamzą Essalihem z Maroko.

Marokańczyk jest bardzo wysoki jak kategorię wagową do 63 kg i ma na swoim koncie zwycięstwo między innymi nad Massaro Glunderem. Essalih jest także sklasyfikowany w rankingu Glory, jednak nie stoczył jeszcze walki dla tej federacji. W 2015 roku Hamza Essalih walczył z legendarnym Saenchaiem na gali Fight League.

W walkach o pasy mistrzowskie Enfusion zakontraktowało bardzo mocne nazwiska ze świata kickboxingu. W kategorii do 85 kg Artur Kyshenko podejmie Ibrahima El Boustatiego, który będzie starał się przerwać passę 18 zwycięstw z rzędu, która trwa od 2014. W wadze ciężkiej o pas walczyć będą Luis Tavares i Martin Pacas ze Słowacji. W kategorii do 95 kg rumuńska gwiazda Andrei Stoica podejmie Sercana Ozcaglayana z Turcji. Kolejna wlaka o pas odbędzie się w wadze do 75 kg i zmierzą się w niej Endy Semeeler z Holandii oraz Azziz Kallah z Maroka. Ostatni pojedynek mistrzowski rozegra się pomiędzy kobietami w wadze do 67 kg i będzie to walka dwóch Holenderek: Sara Gobel zmierzy się z Dolly McBean.

Na gali miał się odbyć pojedynek Enriko Khela z Andym Souwerem, ale Holender wycofał się walki i Enriko ostatecznie zmierzy się Jordanem Watsonem, a stawką walki nie będzie pas mistrzowski federacji Enfusion.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*