Ernesto Hoost gościem honorowym na gali FEN 7 – informacja prasowa

Komunikat prasowy:

Jedna z największych światowych gwiazd Sportów Walki, 4-krotny mistrz K-1 World GP, Ernesto Hoost z Holandii, będzie gościem honorowym gali FEN 7 „Real Combat”, która odbędzie się 24-go kwietnia 2015 w bydgoskiej hali „Artego Arena”. 49-letni mistrz będzie nie tylko pełnić rolę obserwatora tej najlepszej polskiej imprezy Kickboxingu i MMA, ale także wystąpi jako trener najlepszego polskiego zawodnika formuły K-1, Tomasza Sarary.

Hoost bezsprzecznie należy do najbardziej rozpoznawalnych zawodników formuły K-1. Jego dokonania w Kickboxingu są niepodważalne na przestrzeni od 1983 roku do 2014 roku. Jego konto to 99 zwycięstw w tym cztery triumfy w K-1 World Grand Prix w latach świetności tej japońskiej organizacji. Ernesto pokonał wszystkich najlepszych zawodników świata i obok Semmy Schilta jest najbardziej utytułowanych zawodnikiem Kickboxingu.

Jesteśmy ogromnie zadowoleni, iż postać tego formatu będzie naszym gościem. Wcześniej gościliśmy najlepszą zawodniczkę MMA Christiane „Cyborg” Justino. Teraz będziemy gościć najlepszego z najlepszych kickboxerów świata. Czy ktoś w Polsce może pochwalić się takim dokonaniem?” – powiedział ogromnie zadowolony prezes Paweł Jóźwiak i trudno nie zgodzić się z takim twierdzeniem.

Kibiców serdecznie zapraszamy na galę i bezpośrednią możliwość spotkania z Ernesto Hoostem na FEN 7. Właśnie tam podopieczny legendy K-1, Tomasz Sarara będzie walczył z niemieckim zawodnikiem Niko Falinem. Jego trenerem jest pochodzący z Bydgoszczy, Franek Łukanowski, który walczył na wielu światowych arenach. Czy można wymarzyć sobie ciekawszą konfrontację zawodników i trenerów? Musicie tam być i to zobaczyć, bo to wyjątkowy pojedynek.

Jednocześnie informujemy, iż bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*