FEN 7 „Real Combat” ważenie zawodników i konferencja prasowa – relacja i zdjęcia

Źródło: informacja prasowa.

W dniu 23 kwietnia 2015 roku w hotelu Agat w Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa przed piątkową galą FEN 7 „Real Combat”. Uczestniczyli w niej właściciele organizacji Fight Exclusive Night, czyli prezes Paweł Jóźwiak i wiceprezes Rafał Sawicki, a także zawodnicy, którzy wystąpią na gali i największa legenda formuły K-1, czterokrotny mistrz K-1 World GP Ernesto Hoost z Holandii.

Konferencję prowadził będący z organizacją od początku Andrzej Gliniak. Kolejno prezesi, a później uczestnicy jutrzejszej gali dzielili się swoimi wrażeniami dotyczącymi jutrzejszego wydarzenia, przygotowań, a nawet procedury ważenia, która odbyła się dwie godziny przed konferencją.

Ernesto Hoost pochwalił polskich zawodników, których trenował, w tym także swojego aktualnego podopiecznego, Tomasza Sararę. W odpowiedzi Nikolaj Falin, niemiecki przeciwnik polskiego zawodnika, był oszczędny w słowach i zapowiedział nieustępliwy bój do końca pojedynku.

Sporo uwagi poświęcono też miejscowym uczestnikom wydarzeń, jak Łukasz Rambalski, Marcin Wrzosek jak i ich przeciwnikom, odpowiednio Zakarii Baitarowi oraz Robertowi Rajewskiemu.

To będzie największe wydarzenie polskich sportów walki w tym okresie. Do boju przystępują nie tylko najlepsi polscy zawodnicy, ale i młodzi fighterzy, którzy w przyszłości mogą się stać gwiazdami światowego MMA i Kickboxingu. Zapraszamy wszystkich chętnych do hali „Artego Arena” w Bydgoszczy i przed ekrany Polsatu Sport w dniu 24 kwietnia.

Wyniki ważenia: Karta wstępna

  • MMA -66 kg: Łukasz Demczur (66,0 kg) vs Michał Strehlke (66,0 kg)
  • MMA +93 kg: Michał Czyż (136,5 kg) vs Kamil Szukiełojć (111,1 kg)

Główna karta

  • MMA -93 kg: Andrzej Piątkowski (91,5 kg) vs Wojciech „Kulkinio” Janusz (93,5 kg)
  • K-1 -81 kg: Janu Malkriado Cruz (81,1 kg) vs Dawid Świerczyński (80,5 kg)
  • K-1 -55 kg: Marta Chojnoska (55,4 kg) vs Viktoria Korkoshko (54,4 kg)
  • MMA -66 kg: Marcin Wrzosek (66,5 kg) vs Robert Rajewski jr. (66,5 kg)
  • K-1 -77 kg: Łukasz Rambalski (76,0 kg) vs Zakaria Baitar (76,9 kg)
  • MMA -77 kg: Albert Odzimkowski (77,5 kg) vs Mindaugas Verzbickas (76,8 kg)

Walka wieczoru

  • K-1 -95 kg: Tomasz Sarara (94,5 kg) vs Nikolaj Falin (94,0 kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*