Fighter K-1 League – wyniki

Autor: Piotr Piwko Źródło: Sportowywrocław.eu

Za nami pierwszy z tegorocznych eventów organizowanych przez Fighter Wrocław. Fighter K-1 League, który odbył się w muzycznym klubie Eter zgromadził dużą widownię, a co najważniejsze obfitował spore sportowe emocje. Ukoronowaniem widowiska była walka Krystiana Bernatowicza oraz Kaspra Batry.

Kilka pojedynków, mimo przewagi jednego z zawodników zakończyło się „przyjacielskim” werdyktem sędziów. Tak było choćby w przypadku Dawida Szybowskiego, który był bardziej aktywny od przeciwnika.

Rewelacyjnych emocji dostarczyła kibicom walka Krystiana Bernatowicza i Kaspra Batry. Wojownicy zaserwowali nam otwarty, ofensywny kickboxing. Ta konfrontacja był bardzo spektakularna i widowiskowa. Zawodnicy wykazali się niebywałą szybkością, świetnym czasem reakcji oraz dużą finezją. Lepsze wrażenie sprawiał przedstawiciel Fightera, jednak „nieprzewidywalny” Batra odpowiadał szalonymi kontrami, które mogły się zakończyć ciężkim nokautem. Werdykt sędziów był jednomyślny. WygrałKrystian Bernatowicz, czym potwierdził swój ogromny talent i serce do walki.

W przerwie między walkami odbyło się uroczyste pożegnanie byłej już reprezentantki Fightera WrocławRóży Gumiennej. Mistrzyni świata w kickboxingu zmieniła barwy klubowe na rzecz Punchera. Jak powiedziała Róża, jej decyzja jest czysto sportowa.

Chciałabym podziękować trenerowi oraz zawodnikom za 5 lat treningów w Fighterze. To właśnie w tym klubie stałam się lepszą zawodniczką i sięgnęłam po mistrzostwo świata. Nasza współpraca z Tomkiem (trener Fightera, Tomasz Skrzypek) nie opierała się tylko na treningach. Nasze relacje były bardzo przyjacielskie. Teraz będziemy współpracować tylko w kadrze narodowej – zakończyła Róża Gumienna.

FIGHTER K1 LEAGUE 24.01.2016 – WYNIKI 

Kat. 67 kg: Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław) – Arkadiusz Dembiński (Hunter Bydgoszcz) 

Kat. 63 kg: Daniel Słupek (Hunter Bydgoszcz) – Marcin Miniewicz (Fighter Wrocław)

Kat. 91 kg: Michał Mazurkiewicz (Fighter Wrocław) – Dawid Szybowski (Hunter Bydgoszcz) REMIS

Kat. 81 kg: Krzysztof Jakubiak (Fighter Wrocław) – Przemysław Kubicki (Hunter Bydgoszcz) REMIS

Kat. 67 kg: Norbert Piotrowski (Extreme Fighters) – Bartosz Woźniak (Fighter Wrocław) REMIS

 Kat. 67 kg Artur Krzysztofiak (Fighter Wrocław) – Konrad Bugara (Costa Security)

Kat 67. kg Kamil Krzystyniak (Hunter Bydgoszcz) – Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)

Kat 57. kg Krystian Biernatowicz (Fighter Wrocław) – Kasper Batra (Scorpion Krępice)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*