FightExpert Magazine już 19 sierpnia w Polsce

19 sierpnia do kiosków trafi pierwszy w Polsce magazyn traktujący o sportach walki. Obok MMA znalazlo się w nim miejsce także dla tego najbardziej interesującego nas sportu walki, czyli kickboxingu. Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat magazynu ze strony wydawcy oraz z samą stroną. Szykuje nam się pozycja obowiązkowa na półce z czasopismami dla każdego fana sportów walki.

Strona www FightExpert Magazine.

Informacja prasowa:

FightExpert Magazine – pojawi się na rynku w sierpniu tego roku i będzie to jedyne czasopismo w Polsce poświęcone sportom walki oraz Crossfit.

FightExpert Magazine będzie dwumiesięcznikiem, w którym czytelnicy znajdą między innymi ciekawe publikacje dotyczące treningów i odżywiania oraz informacje z największych aren sportów walki w Polsce i na Świecie.

Nasi redaktorzy, to fachowcy, którzy nie tylko piszą, ale również czynnie uprawiają sport. Zawsze staranie oraz z pasją przygotowują materiały tak, by nasi czytelnicy mogli otrzymać najbardziej aktualne oraz ciekawe informacje.

Zależy nam również na promocji sportów walki jako świetnej formy aktywności ruchowej i ciekawej alternatywy dla innych form spędzania wolnego czasu.

Na stałe współpracujemy z zawodnikami, trenerami oraz organizacjami sportowymi, dzięki czemu możemy tworzyć profesjonalny magazyn i dostarczać naszym czytelnikom informacje, których nie znajdą nigdzie indziej.

FightExpert Magazine to jedyny, profesjonalny magazyn poświęcony sportom walki, na który polscy fani czekali od dawna.

Nasz magazyn dostępny jest na terenie całej Polski, w klubach sportowych, sklepach oraz na siłowniach.

Przechwytyw111anie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*