FightExpert Magazine już dostępny w Polsce

oficialna okladka fx 1

Już jest! 19 sierpnia to dzień, w którym do Polskiej dystrybucji trafił FightExpert Magazine. Możecie go kupić w Empikach w całej Polsce oraz online na stronie www.fightexpert.pl. Ponadto magazyn jest dostępny w licznych sklepach sportowych i klubach w całej Polsce i Wielkiej Brytanii. Lista dostępna pod linkiem.

W pierwszym numerze znalazło się także miejsce dla kilku artykułów dotyczących kickboxingu. Są wywiady z Dawidem Kasperkim, Pawłem Jędrzejczykiem i Jerzym Pilarzem. Jest trochę ciekawostek treningowych oraz dietetycznych. Jednak zawartość FightExpert Magazine powinna zaciekawić każdego fana sportów walki. Sa artykuły o pozasportowych aspektach MMA (kontrakty z Reebokiem, MMA w Polsce), wywiady ze znanymi postaciami świata BJJ i MMA i wiele innych ciekawostek.

PJ2

Jest to pierwszy numer magazynu FightExpert Magazine. Kolejny – za dwa miesiące. Jako, że redakcja MadFight24 bierze czynny udział przy powstawaniu pisma jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie – co chcielibyście znaleźć w kolejnym numerze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*