Finały SUPERKOMBAT 2015 odbędą się w stolicy Angoli Luandzie – zapowiedź wideo

Gala o nazwie SUPERKOMBAT® World Grand Prix Final 2015, która zaplanowana jest na 7 listopada, odbędzie się po raz pierwszy w historii organizacji poza Europą. Miejscem do którego zawita Eduardo Irimia ze swoją organizacją będzie stolica afrykańskiego państwa Angoli – Luanda.

Partnerem, który będzie wspierał rumuńskiego promotora na afrykańskiej ziemi jest Andrada Servexim Company z Adrianem Ratcu na czele. Gala będzie transmitowanan na żywo do 93 państw na całym świecie za pomocą stacji Eurosport i niezawodnemu Samuelowi Pagal z programu Fight Club on Eurosport.

Karta walk zostanie ogłoszona po evencie zaplanowanym na 2 października we włoskim Mediolanie. Będzie to tzw SUPERKOMBAT® Final Elimination. Już teraz prezydent organizacji SK zdradza, że w Angoli zobaczymy aż cztery walki o pasy mistrzowskie w wagach: ciężkiej, super cruiserweight, cruiserweight oraz light heavyweight. 

Z obecnie walczących dla organizacji zawodników prawie pewni jesteśmy występu Aristote Quitusisy, ponieważ jest to obywatel Angoli, żyjący i trenujący we Francji. Aristote walczył w listopadzie ubiegłego roku z Dawidem Kasperskim podczas gali  we Włoszech.

Stolica Angoli:

luanda-webdesignluanda1 (1)

[mom_video type=”youtube” id=”TcJzCElZrk4″]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*