Gala Superkombat New Heroes na żywo z Bukaresztu w FightBox HD – informacja prasowa

Po udanym amerykańskim debiucie w Puerto Rico seria Superkombat wraca do miasta swojej siedziby: Bukaresztu. Podczas kolejnego ekscytującego wieczoru wypełnionego kickboxingiem w najlepszym wydaniu zobaczymy między innymi Bogdana Nastase, który w listopadzie 2015 zaprezentował się kibicom w najbardziej chyba efektownej walce w historii Superkombat: zakończonej dogrywką totalnej wojnie z greckim mistrzem savate, Mariosem Blanasem. Komentatorzy porównywali nieustępliwość obydwu fighterów do wyczynów Roberto Durána, Jake’a LaMotty… i Rocky’ego Balboa.

Tym razem do pojedynku z Nastase stanie Brytyjczyk Nigel Thomas. Na ring wrócą też inni kickbokserzy znani z serii New Heroes: Cristian Milea, Cristian Ristea i Alexandru Nedelcu. Gościem specjalnym będzie legenda kickboxingu – i gwiazda ekranu! – Remy Bonjasky.

Superkombat NEW HEROES – walki na żywo w FightBox HD:

kat. półciężka plus (-86 kg)
Denis Anghel (Rumunia) vs Alexandru Nedelcu (Rumunia)

kat. superśrednia (-77 kg)
Davide Armanini (Włochy) vs TBA

kat. półciężka (-81 kg)
Nigel Thomas (Wielka Brytania) vs Bogdan Năstase (Rumunia)

kat. średnia (-71 kg)
Zakaria Mourchid (Włochy) vs Cristian Milea (Rumunia)

kat. super junior ciężka (-95 kg)
Cristian Ristea (Rumunia) vs TBA

Oprócz emocji w ringu tego wieczoru można spodziewać się także ekscytujących wieści o „Akademii Superkombat” – programie typu reality show, który wkrótce zacznie być realizowany w Puerto Rico. Superkombat to największa europejska marka sportów walki i czołowa liga kickbokserska, skupiająca najlepszych zawodników. Organizacja produkuje gale na całym świecie, łącząc w nich świat sportu z showbiznesem. FightBox HD jest medialnym partnerem cyklu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*