Glory 27 Superfight Series Chicago z Pawłem Jędrzejczykiem na żywo na platformie UFC Fight Pass

Świetna wiadomość dla fanów kickboxingu! UFC Fight Pass właśnie wzbogaca swoją ofertę o kickboxing i to nie tylko w wydaniu na żywo. Począwszy od gali Glory 27 w Chicago na platformie UFC Fight Pass będzie można oglądać na żywo Superfight Series, na którym walczy Paweł Jędrzejczyk (więcej o walce Pawła).

Glory jest także właścicielem praw do materiałów wideo z gal legendarnej organizacji K-1 (a także It’s Showtime). Te wszystkie walki, czyli ponad 2000 godzin materiałów, są właśnie wysyłane na serwery UFC Fight Pass! Semmy Schilt, Ray Sefo, Peter Aerts, Mark Hunt, Alistair Overeem, Badr Hari, Tyrone Spong…. Masa freak fightów rodem z Japonii i te wszystkie fantastyczne pojedynki z It’s Showtime w jednym miejscu i w najlepszej możliwej jakości! Gwiazdka w lutym! UFC Fight Pass zostanie wzbogacona także o nagrania wszystkich 26 poprzednich gal Glory.

Gala Glory 27 Chicago, a dokładniej Superfight Series zaczyna się o 18:30 czasu lokalnego w USA. To oznacza ok 1:30 w nocy z piątku na sobotę w Polsce. Walka Pawła jest 2 na karcie, więc raczej wybieramy wariant “nie spać”. UFC Fight Pass jest dostępny ze strony ufc.com lub https://www.ufc.tv/page/fightpass. Platforma ma 7 dniowy darmowy trial (okres próbny), który przysługuje przy pierwszej rejestracji. Miesięczny koszt dostępu do tego całego dobra, które wymieniłem powyżej, to 8 €. Chyba niewygórowana cena jak na 2000 godzin kickboxingu na najwyższym poziomie. Platforma dostępna jest z poziomu PC, iPhone oraz urządzeń z systemem Android.

W Superfight Series walką wieczoru będzie starcie Joe’a Schillinga z Mike Lemairem. Main card gali Glory 27 Chicago będzie dostępny na żywo na kanale ESPN.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*