Glory 54 Birmingham: Rico Verhoeven zmierzy się z Mladenem Brestovacem w trzyrundowym pojedynku – pełna karta walk

Po pięciu latach od gali w Londynie organizacja Glory powraca na wyspy. Tym razem ring zostanie ustawiony w mieście Birmingham przy okazji 54 gali organizacji. Gala odbędzie się 2 czerwca w Genting Arena.

W najważniejszej walce czerwcowej gali Rico Verhoeven zmierzy się z #7 rankingu Glory Mladenem Brestovacem z Chorwacji. Stawką tego trzyrundowego pojedynku nie będzie tytuł mistrzowski Glory, który obecnie posiada Rico Verhoeven. Holender wygrał w ringu Glory 15 walk z rzędu, w tym sześć razy bronił tytułu mistrzowskiego, pokonując między innymi Antosnio Silvę, Badra Hariego czy Jamala Ben Saddika.

Mladen Brestovac ostatni raz walczył z Verhoevenem w walce o pas mistrzowski w 2016 roku, kiedy uległ mistrzowi decyzją sędziów. Od tej walki Mladen zanotował pięć zwycięstw w sześciu walkach, w tym jedno fenomenalne zakończenie pojedynku w walce z Hesdym Gergesem.

Do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa stanie reprezentujący Holandię Harut Grigorian z Hemmers Gym. Jego rywalem będzie Alim Nabiyev, który pokonał dwóch byłych mistrzów federacji Niekiego Holzkena i Cedrica Doumbe. 

GLORY 54 Birmingham

  • +95 kg: Rico Verhoeven vs Mladen Brestovac
  • -77 kg: Harut Grigorian vs Alim Nabiyev
  • -77 kg: Elvis Gashi vs William Goldie-Galloway
  • -65 kg: Bailey Sugden vs Anvar Boynazarov
  • -65 kg: Adrian Maxim vs Chenglong Zhang

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*